Модельный ряд Citroen

Отзыв о Citroen Berlingo 2011 года

Автомобиль: Citroen Berlingo VP 2011 г.в., универсал, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 10000 км, двигатель - 1.6 бензин
Автор: Олександр (Украина, Харьков)   24.11.2011

Придбав 06 2011, гарна машинка, перед цим в мене був Мерседес Віто 1998 їздив би і далі але почав гнити та ремонт дорогий, а запчатини не тільки дорогі та ще й неякісні. Так нічого поганого про "Сітрошу" не скажу. Розчарував педальний вузол, в пробці чи далеко їдеш дуже ноги болять і вугол педалей дурний в Віто був близький до ідеального. Ще проблема про яку ніхто не згадує це гальма, проти Віто 1998 року їх тут просто немає, тепер зрозумів чому друзі відключають АВС - алгоритм його роботи мені невідомий та проти Віто він на "Сітроші" або якось незвично настроений або його неправильно зробили. Бо на Віто взимку він не раз рятував мені життя і гаманець. В перший місяць 2-3 рази мало не попав в аварію - бо поганий обзор від водія вправо, зараз пообвикся але постійно дратує, таке хоч жінку з собою не вози :) Двигун як на мене не економний в місті 9-10 л. їсть і це при 1.6, так чому Віто 1998 при 2.3 кушав тільки 13-14, ну а динаміка самі розумієте. Двигун шумний після 100 км роблю музику гучніше щоб не оглохнуть. Не чітко працює коробка. Не дуже вдало розташовано запобіжники (предохранітелі) тільки жінка з маленькини ручками витягне їх без пінцета. Прикро що немає антибукса (жадібність виробника). Дочці , жінці і собаці все подобається. Спереду щось з 5000 км щось гаркотить, схоже на стаділізатор. Що заворожує в цій машині то це пічка +5. Проти Віто просто "пісня" і нагрівається швидко, там теж швидко але її в мороз не хватало та і дула вона куди попало. Регулюванням руля не користувався і не розумію навіщо він потрібен. На поворотах маленька нерівність і злетиш з дороги мабуть через тверду підвіску. Антена родилася мертвою. А так гарна манинка та я думаю що дороговато вона коштує.

Плюсы автомобиля: 1. Обігрів та охолодження салону. 2. Робота фар гарна. 3. Зовнішній вид симпатичний. 4. Посадка, висадка та погрузка вигрузка +5. 5.

Минусы автомобиля: 1. Двигун не економічний. 2. Двигун шумний. 3. Неякісні резинки на стабілізаторах. 4. Погани обзор вправо від водія. 5. Погані гальма (тормоза). 6. Дурний педальний вузол. 7. Вісутній антибукс. 8. На повороті можна злетіти з дороги. 9. Антена погана.

Тест-драйв Citroen Berlingo: Пармезан
Пармезан

Если бы новый Citroёn Berlingo был не новым, а первым, назвать его грузопассажирским «каблуком» просто язык бы не повернулся — нормальный семейный «однообъемник» с большим функциональным багажником и полноценным пятиместным салоном.

Продажа б/у Citroen

Citroen Berlingo 2021 Citroen Berlingo 17.400$ 2021 74.000 км