Модельный ряд Citroen

Отзыв о Citroen Berlingo 2008 года

Автомобиль: Citroen Berlingo VU 2008 г.в., фургон, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 150000 км, двигатель - 1.6 turbo дизель
Автор: Роман (Украина, Тернополь)   19.08.2012

14.08.2012 купив автомобіль для сімї. Поки авто вантажне, але ми взяли з ціллю переобладнати на легковий сімейний автомобіль. За час, що авто у мене проїхав 3500 км - задоволений усім. в авто 3 передніх сидіння (2.5 посадочних місць), але і сімя у мене: я дружина і донечка 6 місяців. У салоні розташувались комфортно: доця посередині у автокріслі, а ми з дружиною з обох сторін від неї. Коли донечка засинає, під час прогулянки у парку, а час вирушати до дому, колиска з легкістю розташовується на складеному правому пасажирському сидінні. Читав Ваші відгуки, щодо вказаного автомобіля, але усе пізнається у порівнянні. Наша сімя уже мала багато різних авто: від Таврії "Фелалія" до Паджеро Спорт "Уазік", тому є з чим порівняти. Попередній авто, який ми продали був АВЕО "Ластівка" все що можна було прилаштувати в авто, у ньому було. Але переважив Берлінго: 1.Простір авто; 2. кошти на розхід; 3.Комфорт. про інші характеристики казати рано, оскільки машинка у нас менше тижня. Але коли зробля повну шумо та вібро ізоляцію та переобладнаю авто на пасажир, обовязково Вас повідомлю про нові враження. Може хто підкаже: чи можливо замінити колеса 195/65/R15 на на 205/70/R15 і як це вплине на розхід та ходову? Заздалегідь дякую.

Плюсы автомобиля: 1.Простір авто; 2.малий розхід; 3.Комфорт.

Минусы автомобиля: Поки не визначив. Хоча вантажне авто трохи шумить, але воно ж вантажне.

saxonsky1

Шины 205/70/R15 ставьте смело и не боясь.Никакого вреда кроме пользы не будет.У меня аналогичная ситуация была.Штатные 205/45 R16, а поставил 205/55 R16 и ничего( в смысле плохого).Наоборот,по ощущениям машина стала устойчивее.

Сергій Shtokajlo

Напишіть, будь-ласка, свій відгук зараз, які враження від автомобіля, бо цікаво послухати враження власника.

gena-na66

Помоему 205/70/R15 это для грузовых. Проще 205/65R15